Alonso opustil nemocnici

Fernando Alonso se zotavuje z nehody, kterou utrpěl při tréninku na kole.
Foto: Renault
Alonso opustil nemocnici | Foto: Renault

Fernando Alonso opustil v pondělí nemocnici v Bernu. Původně měl být hospitalizován do neděle, ale o víkendu se ve Švýcarsku obvykle z nemocnice nepropouští, a tak k tomu došlo až dnes.

Jezdce týmu Alpine ve čtvrtek odpoledne při tréninku na kole srazilo auto. Alonso utrpěl zranění v oblasti horní čelisti. Na internetu jsou snímky z odjezdu Alonsa z nemocnice, ale přes roušku nejsou následky nehody patrné.

Už dnes je jasné, že Alonsovo zranění nebude mít vliv na jeho návrat do formule 1. Španěl by měl mít nyní několik dní klid, poté se může vrátit k přípravám na sezónu. Pomůže mu také dříve avizovaný odklad a přesun testů, které začnou až 12. března v Bahrajnu.

Další článek: Red Bull potvrdil převzetí motorů Honda. Je to nejlepší varianta, říká Marko

27. února | Mercedes uveřejnil fotografii... zachycuje nové zbarvení? odkaz
26. února | Aktualizace: Alonso se nezúčastní prezentace (otázek a odpovědí médiím) při prezentaci vozu Alpine kvůli cestovním omezením.
26. února | Na Eurosportu 2 začíná první letošní závod formule E.
26. února | Fernando Alonso se nezúčastní prezentace Alpine a navazujících rozhovorů. Alpine píše o hygienických důvodech. Není zřejmé, zda jde o cestovní restrikce nebo to souvisí s jeho nedávnou nehodou.