Alonso opustil nemocnici

Fernando Alonso se zotavuje z nehody, kterou utrpěl při tréninku na kole.
Foto: Renault
Alonso opustil nemocnici | Foto: Renault

Fernando Alonso opustil v pondělí nemocnici v Bernu. Původně měl být hospitalizován do neděle, ale o víkendu se ve Švýcarsku obvykle z nemocnice nepropouští, a tak k tomu došlo až dnes.

Jezdce týmu Alpine ve čtvrtek odpoledne při tréninku na kole srazilo auto. Alonso utrpěl zranění v oblasti horní čelisti. Na internetu jsou snímky z odjezdu Alonsa z nemocnice, ale přes roušku nejsou následky nehody patrné.

Už dnes je jasné, že Alonsovo zranění nebude mít vliv na jeho návrat do formule 1. Španěl by měl mít nyní několik dní klid, poté se může vrátit k přípravám na sezónu. Pomůže mu také dříve avizovaný odklad a přesun testů, které začnou až 12. března v Bahrajnu.

Další článek: Red Bull potvrdil převzetí motorů Honda. Je to nejlepší varianta, říká Marko

Témata článku:

Aktuality

11:05 | Stanice Nova Action bude v lednu vysílat Dakar... na místo vyrazí i štáb. 
9:03 | V italské Bologni se dnes uskuteční Galavečer FIA. Budou předány ceny nejen mistrům světa... přenos z galavečeru bude od 21:30 vysílán živě, odkaz najdete včas na F1sport. 
8. prosince | „Situace ve Ferrari mě mrzí a dělá mi starosti,“ řekl Montezemolo listu Corriere dello Sport. „V těchto chvílích, protože mi na Ferrari opravdu záleží, se raději nebudu vyjadřovat jinak, než že poznamenám, že mám pocit, že je to společnost bez vůdce.“ 
7. prosince | Pro přístup do paddocku formule 1 nebude už potřeba mít očkování proti covidu-19. F1 rozvolňuje...