Alonso o vánočních svátcích pomáhal dětem s rakovinou

Nedávno si v rodné Asturii zahrál na charitativním fotbalovém zápase, jehož výtěžek bude věnován na léčbu nemocných malých pacientů.
Alonso o vánočních svátcích pomáhal dětem s rakovinou

Dvojnásobný mistr světa se tradičně o Vánocích účastní charitativních akcí na podporu potřebných. Fernando Alonso se zaměřuje zejména na pomoc dětem postižených rakovinou. Ve městě Mieres v Asturii se zapojil do utkání v sálovém fotbale, ve kterém proti sobě stála dvě mužstva složená ze známých osobností španělského veřejného života. Peníze vytěžené z této akce půjdou na konto organizace Galban, která sdružuje asturijské rodiny dětí bojujích s rakovinou. 

Zápas skončil nerozhodně, 9:9. V penaltovém rozstřelu se předvedl i Alonso, ovšem jeden z pokutových kopů neproměnil. Nedlouho před tím Alonso protáhl tělo při jiném dobročinném klání, jednalo se o tradiční akci zvanou Gala de la Solidaridad v Alonsově rodném Oviedu. Toto sportovní představení má zase za úkol zlepšit životní situaci nejchudším obyvatelům města.

Diskuze (130) Další článek: Kimi Räikkönen kvituje pozměněné regule kolem DRS
17:05 | Nejen, že Pérezovi po celý závod nefungovalo pití, ale ještě musel 56krát projet pod reklamou Heinekenu "Nikdy nepij, když řídíš".
24. října | Jamie Chadwick vyhrála druhý ročník W Series
24. října | V paddocku je i modelka Winnie Harlow, která v roce 2018 odmávala Velkou cenu Kanady o kolo dříve. Sice za to nemohla, ale i tak bychom ji asi raději drželi od cílové rovinky dál...
24. října | Prasklina na zadním křídle se nakonec objevila jen u Verstappena. Red Bull zatím neví, co bylo příčinou.

GP USA 2021

Pátek 22. října 2021
1. trénink Bottas
2. trénink Pérez
Sobota 23. října 2021
3. trénink Pérez
Kvalifikace Verstappen
Neděle 24. října 2021
Závod Verstappen