Alonso nikdy nebyl ve správný čas na správném místě, říká Brawn

Nedá se říct, že nebyl nikdy ve správný čas na správném místě. To je velice nepřesné. V Renaultu tam očividně byl. A pestup do McLarenu byl správný krok a kdyby se neuchýlil k intrikám a koukal na sebe, tak má s McLarenem další dva tituly.

Kimi Räikkönen Whitesnake F1  |  11. 12. 2018 21:10

Kdyby........ Kdyby měl Kimi v McLarenu spolehlivý auto, tak je dneska Alonso bez titulu. Zajímalo by mě, co by tu pak psali jeho uctívači.

Co by psali, pořád to samé. S Kimim bylo vidět porovnání ve stejném týmu.

Fernando Alonso Vlad F1  |  11. 12. 2018 12:41

Stane se. Poslední léta nebyla taková, jaká by měla být, ale nevadí. Pro mě je to nejlepší jezdec posledních 25 let a minimálně top3 celé historie F1. A tak to i zůstane :)

Alonso je prec, ale hateri stale nemozu spavat


kult osobnosti, legenda, guru, maestro, sampion, profesional, kapacita, spicka, kanon.....proste suveren ktory vam neda spavat

Jenson Button -ERACER-  |  11. 12. 2018 10:09

To ani není o tom že by někomu nedal spát , lidi se spíš už smějí nad jeho odchodem, kde se snaží vše nafukovat jako kdyby odešel king, ale přitom si na něj za dva měsíce už nikdo ani nevzpomene. Ten celý odchod, byl takový trapný a spíš ve prospěch samotné F1 než ve prospěch "chudáka" Alonsa, toho jen F1 naposledy znásilnila a tvrdě ošu*ala jeho jméno aby vydojili. Proto ta obrovská habaďura a rádoby nějaká rozlučka. Tohle nebyla reklama na Alonsa ale na F1 jen využili Alonsa a Brawn to moc dobře ví odchází mu totiž "něco" co celkem vydělávalo nic víc. Proto taky taková zmínka v tomhle článku. Myslíš že někomu jde o to jestli ten šulín mohl vyhrát dva nebo třicet titulů? každý má Alonsa v pr*eli , proto taky odchází.

Oganesson  |  11. 12. 2018 10:56

Nechápu co to tady třepeš . Rozlučka byla skvělá , nic na tom nebylo trapného . Ty donuty na závěr prostě super , respekt . Rádoby kecy tu máš hlavně ty , o člověku který dle tebe nikoho nezajímá .

Triper  |  11. 12. 2018 11:20

Něco málo vím o rozlučce Barrichella, druhé rozlučce Schumachera a Rosberga. Minimálně u dvou posledních to byla velkolepá globální akce, kde chtěli být všichni viděni a velká část šla na charitu. Alonsovi žádnou oficiální rozlučku pokud vím nikdo nezorganizoval, takže kdyby to neodnesli jedny zadní gumy, tak bychom si toho ani nevšimli...
Ale možná ještě něco bude, uvidíme...

Oganesson  |  11. 12. 2018 11:35

Jeden píše o obrovské habaďůře , druhý že vůbec nic nebylo , hádejte se spolu kluci , bude vám to slušet

Jenson Button -ERACER-  |  11. 12. 2018 11:35

Já to prostě považuji jen za takovou nafouklou bublinu, to je neustálé omílání že se vrátí, pak zase nevrátí, pak zase vrátí. Už jen tenhle postoj z něj udělal šaška a každý se tomu jeho "odchodu" směje, podívej se na konkureční weby , vždyť je tam doslova terčem posměchu a Briatore snad ještě více. Pokud chci odejít tak to udělá a zazdím zasebou cestu a pokud bych chtěl udělat comeback tak se vší parádou a nečekaně tak jak to udělal třeba Kimi a nebo Michael. Alonso se skutečně o manažerování své kariéry musí ještě hodně co učit.

Oganesson  |  11. 12. 2018 11:42

Alonso se nemá v plánu vrátit , odešel , nevím co pořád máš . To Button tady zpíval jak si bere dovolenou . Ty chceš na Alonsa jen dokola házet žumpu , házej , jen z toho nedělej něco více .

Jenson Button -ERACER-  |  11. 12. 2018 14:28

Říkal sám že návrat za rok zvažuje ale uvidí jak se bude cítit. Posléze to potvrdil i Briatore ať čekáme Alonsův návrat. Takže nedělej chytrýho, nečteš ,nevíš. Button jasně říkal že s F1 skončil což i potvrdil sám když ho lanařil Williams.

Kimi Räikkönen Potooczech  |  11. 12. 2018 08:47

Podle mne je jezdec velmi důležitým prvkem týmu a v době, kdy je minimum testování je v podstatě jediným zdrojem odezvy na provedené změny na voze. Přijde mi, že Alonso byl rychlý, když měl pneu od Michelinu na míru a když byl v týmu, kde měl díky Briatoremu absolutní vládu nad týmem.
Kamkoli jinam ale přišel, tak pouze způsoboval chaos. McLaren si jej vzal jako čerstvě dvojnásobného šampiona, byl z toho akorát problém v celém týmu a rychle se jej zbavili. V roce 2008 byl tak zase v Renaultu, kde neměli výkonnost a vítězství si zajistili podvodem pomocí plánované havárie, což mladého Piqueta stálo kariéru v F1 a Briatore musel definitivně pryč. Pak vlezl s velkými plány do Ferrari místo Kimiho, které také rozložil a byly to v podstatě vyhozené roky, kdy se najednou chování na trati nekorespondovalo s daty ze simulátoru a tunelu. Po jeho odchodu šlo Ferrari opět nahoru a on začal pro změnu opět dusit McLaren. Je zajímavé, že po jeho příchodu se u McLarenu objevilo rozčarování, že data z tunelu a simulátoru neodpovídají chování na trati a z McLarenu je dnes stáj soupeřící na chvostu pole.

Přijde mi, že kam přišel, tam způsobil víc problémů a chaosu než užitku. A proto je jedině dobře, že odešel.

kingusak  |  11. 12. 2018 08:40

vyhrál s Renaultem 2 tituly, v McLarenu dostával plat, který by ve Ferrari nedostal a titul ve Ferrari stejně za tu dobu nikdo nezískal

Alonso´=ostuda sportu

mně se líbi tato muzika, já mám rád big bít od podlahy, skíni se mě líběj...Oi! Oi! Oi!

Kimi Räikkönen suprfunf1  |  10. 12. 2018 23:46

Tak měl jezdit rychleji a líp aby byl na správném místě ve správný čas.. Takhle byl pořád pomalý a tudíž pořád na špatném místě.. na chvostu..

K Alonsovi vzhlížíme. Takový nářez jsme od nikoho jiného nedostali

Kimi: "Mistrovství konstruktorů pro mě nic neznamená."

Kimi Räikkönen PuffyIceman  |  10. 12. 2018 18:04

Fernando nevyhrál tolik, kolik si jeho talent zasloužil.

Zase dalsie kecy o chudakovi Alonsovi, ktoreho zly osud nasmeroval do timov, kde mal kralovsky plat ale slabe auto.
Chudak Alonso bol asi celu svoju karieru v F1 nesvojpravny, ze skoncil v timoch v akych skoncil.
Alonso vyhral presne tolko kolko si zasluzil. Na viac proste nemal talent, aby si v prvom rade vybral spravny tim aj ked ho velakrat lakal top tim. Ale holt nenazrancovi boli prachy milsie.

Když si vezmu, že od 3 dalších titulů ho v součtu dělilo 8 bodů, pouhých 8 bodů (11x méně než co dělilo Vettela jenom od letošního titulu) tak se dá taky s úspěchem hovořit o ohromné smůle. 1 bod v McLarenu, 4 body ve Ferrari, 3 body ve Ferrari.

Fernando Alonso S-fan____  |  10. 12. 2018 18:08

Respekt je víc než tituly.


1 2 3 4

Přihlásit k odběru
Posílat příspěvky na adresu:

15:33 | Takhle si McLaren představuje F1 budoucnosti odkaz
22. ledna | Zdá se, že Ticktum má smůlu. Účastní se zimní asijské F3, ale body za super licenci podle Autosportu nedostane. FIA totiž požaduje, aby měla série alespoň 5 závodů a tato má jen 3.
22. ledna | Kuan-jü Čou bude vedle závodění ve F2 pracovat jako vývojový jezdec Renaultu. Čínský závodním prošel Jezdeckou akademií Ferrari.
21. ledna | HWA bude spolupracovat ve F2 s týmem Arden. Šance pro juniory Mercedesu...