Alonso: Mattiacci se oťukává, změny ještě nepřišly

Podle Fernanda Alonsa zatím nový šéf Scuderie neprovedl žádné zásadní změny.
Alonso: Mattiacci se oťukává, změny ještě nepřišly

Marco Mattiacci je v čele stáje Ferrari jen krátce a tak není divu, že žádný jiný směr svému týmu zatím nenaordinoval. To potvrzuje i Alonso, který sám žádné změny nepocítil.

„Moc ne, abych byl upřímný. Zatím stále poznává situaci, prostředí formule 1, víkendy. Je třeba se naučit hodně věcí a potřebuje více zkušeností, než začne dělat rozhodnutí.

Na naší straně jezdců, inženýrů a mechaniků máme na Velké ceně stále stejné schůzky ve stejných dobách, nevidím žádné rozdíly. Ale asi se dalo čekat, že v prvním měsíci nedojde k žádným změnám, protože nemá stále zkušenosti”, říká Alonso.

Mattiacci pracuje u Ferrari už dlouho, vedl ale prodej aut v Severní Americe. V oblasti formule 1 je tak nováčkem. 

Mattiacci v místo šéfa Ferrari nevěřil, ale teď je připravený udělat vše

Mattiacci v místo šéfa Ferrari nevěřil, ale teď je připravený udělat vše

Další článek: Fotogalerie: Přípravy na Velkou cenu Monaka 2014

23:36 | Marcus Ericsson vyhrál závod IndyCar v Detroitu. Pomohla mu nehoda Grosjeana. Pro Ericssona je to první vítězství od roku 2013 (GP2).
21:14 | Jedna z nejhorších věcí, které se mohou v motorsportu stát... zaseknutý plynový pedál. Felix Rosenquist je při vědomí a snad ok. odkaz
11. června | McLaren od roku 2022 vstoupí do série Extreme E.
11. června | Otec Antonia Giovinazziho Vito řekl pro La Gazzetta dello Sport, že jeho syn v minulosti dostal nabídku od Mercedesu. Měl se stát třetím jezdcem Mercedesu ve F1 a jezdit v DTM. „Ale má rudé srdce a udělal volbu, kterou považoval za správnou.“