Alonso: mám plán, všichni budou nadšení

V zákulisí formule 1 probíhá už pár týdnů hra kočky s myší. Novináři jsou netrpěliví, stále se čeká na to, kam zamíří Alonso. Do McLarenu, Lotusu nebo…?
Alonso: mám plán, všichni budou nadšení

Sky Sports se zeptala Alonsa zcela přímo, zda už ví, kde bude jezdit příští rok. „Vím, ano. Více méně,“ odpověděl Španěl.

Dál ale Alonso sdílný být nechtěl, dokonce nepotvrdil ani to, zda bude příští rok ve formuli 1. Má prý ale vzrušující plán.

„Mám v hlavě velmi ambiciózní plán pro svou budoucnost. Myslím, že je to nejlepší i pro Ferrari. Pokud se tak stane, lidé budou velmi nadšení, stejně jako já. Jsem nesmírně rád, všechny věci v posledních dvou nebo třech měsících sledují přesně plán, který jsem měl.“

Podle Alonsa je teď jeho budoucnost vedlejší, hlavní prioritou je práce na trati. „Existuje mnoho věcí, které se mohou stát v příštích závodech, musíme přinášet dobré výsledky, protože bojujeme v Poháru konstruktérů,“ dodává Alonso.

Další článek: Zasloužím si Nobelovou cenu, říká ironicky bývalý šéf Caterhamu

18:20 | Mercedes uveřejnil fotografii... zachycuje nové zbarvení? odkaz
26. února | Aktualizace: Alonso se nezúčastní prezentace (otázek a odpovědí médiím) při prezentaci vozu Alpine kvůli cestovním omezením.
26. února | Na Eurosportu 2 začíná první letošní závod formule E.
26. února | Fernando Alonso se nezúčastní prezentace Alpine a navazujících rozhovorů. Alpine píše o hygienických důvodech. Není zřejmé, zda jde o cestovní restrikce nebo to souvisí s jeho nedávnou nehodou.