Alonso je odhodlán na úspěch s McLarenem počkat

McLaren a Honda chtějí na vítězství útočit už v příštím roce. Fernando Alonso je ale trpělivější a je ochoten na úspěch počkat.
Alonso je odhodlán na úspěch s McLarenem počkat

„Jsem zde, abych vyhrál, ale ne abych vyhrál první den,“ řekl pro BBC Alonso. „Jsem tu, abych vítězil v dlouhodobém vztahu. Pokud budeme muset projít obdobím učení, nic proti tomu nemám a jsem odhodlán na vývoji spolupracovat.“

„Existují určité náznaky, že se věci posunou dopředu, přišlá nová jména, noví lidé, kteří se připojili k týmu, změna filozofie,“ pokračuje Alonso.

Španěl už několikrát odkázal na Ayrtona Sennu, který byl jeho idolem a na dřívější spojení McLarenu a japonského výrobce motorů. „Spojení McLaren-Honda znamená hodně. Když jsem byl dítě, sledoval jsem souboje Prosta se Sennou, jejich dominanci v legendárních barvách,“ popisuje Alonso.

Další článek: Mercedes popisuje horko po monacké kvalifikaci

18:20 | Mercedes uveřejnil fotografii... zachycuje nové zbarvení? odkaz
26. února | Aktualizace: Alonso se nezúčastní prezentace (otázek a odpovědí médiím) při prezentaci vozu Alpine kvůli cestovním omezením.
26. února | Na Eurosportu 2 začíná první letošní závod formule E.
26. února | Fernando Alonso se nezúčastní prezentace Alpine a navazujících rozhovorů. Alpine píše o hygienických důvodech. Není zřejmé, zda jde o cestovní restrikce nebo to souvisí s jeho nedávnou nehodou.