Alonso by za sebou mohl mít nového sponzora

S budoucností Santanderu v F1 to po nedávné smrti jeho šéfa vypadá všelijak. Fernando Alonso by ale do některého z týmů mohl přijít s novým sponzorem.
Alonso by za sebou mohl mít nového sponzora

Okolo Alonsa se v Rusku rozjelo nové kolo spekulací. Španěl měl prý dokonce hledat místo u Williamsu. Stále častěji se říká, že jeho hlavním cílem je Mercedes, kde ale minimálně příští rok mají smlouvu oba jezdci.

Stále dost reálně vypadá příchod Alonsa do McLarenu. Ve Wokingu by přitom mohli zabít dvě mouchy jednou ranou. Měli by špičkového jezdce a také konečně velkého sponzora.

Je to navíc dost pikantní. Podle španělské Marcy chce Alonsa sponzorovat španělský operátor Movistar. Jednalo by se o staronového sponzora, protože v dobách Alonsových titulů sponzorovala Renault Telefónica, která je majitelem značky Movistar. McLaren pak do konce loňského roku sponzoroval Vodafone.

Další článek: Fotogalerie: Sobota v ruském Soči

11:52 | Plány Alonsa pro rok 2020: Dakar a Indy, pro rok 2021: zpět v F1 nebo WEC (hypercary). Martin Brundle spekuluje, že by se Alonso mohl do F1 vrátit s Renaultem.
6. prosince | Český esports závodník Martin Štefanko, který byl členem Haasu v F1 eSports, oznámil ukončení kariéry.
5. prosince | Britský premiér Boris Johnson v rámci předvolební kampaně navštívil továrnu Red Bullu. Vyzkoušel si výměnu pneumatik. Jak dlouho mu to trvalo, neuvedl. Red Bull to letos zvládl za 1,82 s. odkaz
4. prosince | S Toro Rosso jezdil v testech Sean Gelael. Jeho týmovým kolegou ve F2 bude nově Dan Ticktum, kterého se Red Bull před časem zbavil.