Allison: Kimiho problémy se brzy vyřeší

Technický ředitel Ferrari před Španělskem chválí oba své piloty a komentuje aktuální formu Ferrari.
Allison: Kimiho problémy se brzy vyřeší

James Allison je rád, že se formule 1 konečně dostává na starý kontinent. Evropské závody jsou pro členy týmu mnohem lépe snesitelné, logistika je jednodušší, nemusíte vstřebávat časový posun a závodní víkend trvá kratší dobu. Na druhou stranu je to jen další závod v řadě.

Allison si pokládá řečnickou otázku, ve které se ptá, co stálo za výrazným posunem scuderie mezi závody v Bahrajnu a Číně. Podle jeho názoru za lepší formou může rozdílná charakteristika okruhů ale především zlepšující se forma Ferrari.

„Klíčem k úspěšné sezóně je neustále zlepšovat auto v každém závodě. Pokud se nám to podaří a přineseme smysluplné množství výkonu pro každý závod, budeme se postupně dostávat vpřed”, říká na webu Ferrari Allison a současně také chválí oba své piloty.

„U Fernanda vidíme mimořádnou úroveň výkonu. Dokáže získat bod z každé příležitosti. Kimi pracuje velmi dobře s týmem, spolupracuje s inženýry a pomáhá zlepšovat vůz. Jsem si jistý, že brzy uvidíme i výsledky na trati.”

Další článek: Renault: Španělsko a Monako přežijeme, Kanada bude klíčová

2. dubna | Charles Leclerc, Alex Albon, George Russell, Lando Norris a Nicholas Latifi potvrdili, že se zúčastní o víkendu virtuální Velké ceny Vietnamu. Podrobnosti sledujte během víkendu na webu...
1. dubna | O případném odkladu Grand Prix Velké Británie se rozhodne do konce dubna...
31. března | Týmy zavřely své továrny na tři týdny. Fred Vasseur ale proto odkaz uvedl, že se může tato přesunutá letní přestávka kvůli úspoře nákladů prodloužit...
28. března | F1 na svém FB a Youtube od 16:00 pustí záznam GP Bahrajnu 2014.