Alguersuari se chystá na návrat do závodní sedačky

Jaime Alguersuari se nesmířil s koncem kariéry a aktivně připravuje svůj návrat v příštím roce. Jeho šance se zdají být relativně velké.
Alguersuari se chystá na návrat do závodní sedačky

Podle Autosportu se Alguersuarimu daří dávat dohromady nemalou finanční podporu sponzorů, takže je jeho vyjednávací pozice ve vztahu k příští sezóně poměrně silná.

Mezi týmy, o které se v souvislosti se svým návratem do závodů zajímá, patří Force India, Williams a Sauber. V Hinwilu by se údajně mohlo uvolnit místo Kamuje Kobajašiho.

Trh s jezdci ale zatím stále stojí víceméně na místě a čeká se, jak se uzavřou sestavy top týmů. První krok udělal tento týden Mark Webber, když prodloužil s Red Bullem. Teď zbývá dořešit budoucnost Hamiltona, Schumachera a Massy.

Alguersuari závodil do konce loňské sezóny pro Toro Rosso. Po dvou a půl letech působení u italské stáje místo ztratil a pro letošní rok se spokojil s pozicí testovacího jezdce Pirelli a spolukomentátora BBC.

Další článek: Ma Qing Hua psal v Silverstonu historii

14. srpna | Třicet jedna let od úmrtí Enza Ferrariho: Životní příběh a odkaz nerudného génia z Maranella | odkaz odkaz prostřednictvím @infocz_web
12. srpna | Týmy formule 1 musí během léta na dva týdny uzavřít továrny. Většina týmů si zřejmě vybírá přestávku ode dneška.