Alguersuari se chystá na návrat do závodní sedačky

Jaime Alguersuari se nesmířil s koncem kariéry a aktivně připravuje svůj návrat v příštím roce. Jeho šance se zdají být relativně velké.
Alguersuari se chystá na návrat do závodní sedačky

Podle Autosportu se Alguersuarimu daří dávat dohromady nemalou finanční podporu sponzorů, takže je jeho vyjednávací pozice ve vztahu k příští sezóně poměrně silná.

Mezi týmy, o které se v souvislosti se svým návratem do závodů zajímá, patří Force India, Williams a Sauber. V Hinwilu by se údajně mohlo uvolnit místo Kamuje Kobajašiho.

Trh s jezdci ale zatím stále stojí víceméně na místě a čeká se, jak se uzavřou sestavy top týmů. První krok udělal tento týden Mark Webber, když prodloužil s Red Bullem. Teď zbývá dořešit budoucnost Hamiltona, Schumachera a Massy.

Alguersuari závodil do konce loňské sezóny pro Toro Rosso. Po dvou a půl letech působení u italské stáje místo ztratil a pro letošní rok se spokojil s pozicí testovacího jezdce Pirelli a spolukomentátora BBC.

Další článek: Ma Qing Hua psal v Silverstonu historii

16:10 | Verstappen doufá, že se letos vyhne penalizacím za překročení komponent pohonné jednotky.
24. února | Problém na motoru, který potkal Vettela během testů, podle Ferrari nebyl vážný. V Maranellu zjistili, že šlo o problém s mazacím systémem.
22. února | Zandvoort před pěti dny. Za pár dní má být hotovo... odkaz
22. února | Podle Lea Turriniho Binotto a Ferrari neblafují. Aerodynamický balíček SF1000 nefunguje. Stále trpí problémy z loňského roku, nedotáčivostí a horším výkonem. Na příští týden chystá tým změny.

Předsezónní testy

První
19. února Hamilton (1:16.976)
20. února Räikkönen (1:17.091)
21. února Bottas (1:15.732)
Druhé
26. února 09.00–18.00
27. února 09.00–18.00
28. února 09.00–18.00