Alguersuari do HRT nechce, raději by byl třetím jezdcem v elitním týmu

heimdall356  |  10. 01. 2012 12:34

Nevidím moc rozdílů mezi Buemim a Algersuarim. Teda kromě toho že jsou jiní lidé, ale piloti F1 nejsou ani jeden. A co se týče toho co předvedli tak konečně vidíme kde jsou teď.

týmový režisér  |  08. 01. 2012 19:12

Teď jsem si přečetl krátké zprávy...Ten chlap, Helmut Marko...je na "zabití"...Jaime mě občas nadzvedl, když se loni (předloni)motal Šumimu před autem ... ale toto říct, to je minimálně naivní, "jednooký" asi nezná a nerespektuje historii F1. Kolik tam bylo pilotů, kteří "se nezdáli" a potom... vzali titul. Zase mě usvědčil v mém špatném mínění o něm.

kristofyk  |  08. 01. 2012 21:45

Tak já bych ho ukřižoval za to, že se Míšovi motal před autem, jak si to jenom mohl dovolit?:-@

Superkossan  |  08. 01. 2012 22:00

Kdo se nezdál a pak bral titul? Napadá mě akorát Rosberg...náhoda a štěstí díky neštěstí jiných, nikoliv jezdecký um a Button s neregulérním autem, ale myslím, že Button nebyl z těch, co se nezdáli. Navíc co bylo jezdců, co byli lepší než Jaime a nedostali tolik šancí to dokázat. Za ty tři roky už se měl ukázat, pokud měl na špičku, ale jezdil +- to samé, co Buemi.

kimiseba  |  08. 01. 2012 22:08

Ze začátku se nedá moc brát, že byl Buemi lepší, když Jaime nastoupil až od Maďarska. Pak byl Buemi lepší, ok, protože Jaime si neuměl moc navyknout na pirrelky (ale to byl problém u více jezdců, že..) a jak pochopil jejich fungování, byl lepší než Buemi...V poslední sezoně jezdil i stabilní výsledky narozdíl od Švýcara, který sem tam dobré, ale jindy tragedie... Takže když už, tak Jaime měl lépe vykročeno. Ale asi ho nepuštění Seba stálo více než pár nelichotivých slov...

Musíš ale brát to, že Buemi byl F1 jen díky penězům (kdyby rozhodoval talent, musel by v týmu být Neel Jani a ne Buemi), takže Jaime by musel Buemiho porážet pokud měl na to být top jezdcem.

Tady taky nevím proč mám mínusy...Neel Jani byl lepším jezdcem než Buemi a byl také pod křídly Red Bullu. Jsou tu asi znalci nebo možná nějaký vlastní problémy.

Proto si i myslím, že Toro Rosso je lepším vozem než z něj dokázali ti dva dostat. Uvidíme v nové sezóně, kde narozdíl od Buemiho a Alguersariho jsou jezdci s úspěchy z nižších formulí a s větším talentem.

kimiseba  |  08. 01. 2012 22:24

Příští sezonu bude jiný vůz. Takže těžko můžeš porovnat (objektivně!), jak na tom jsou Buemi+Jamie x JEV+Ricciardo, co se týče jejich kvalit jako jezdců. V tomto můžeš maximálně porovnat dva jezdce z daného týmu, co budou mít to stejné auto. A že mají větší talent, to jsi vzal kde? Ty jsi takový vševěd nemožného?

Superkossan  |  08. 01. 2012 22:35

Kolik sezon u Toro Rosso působili Alguersuruami a Buemi? 3? To je dost dlouhá doba, málokterý nováček si může dopřát stejného luxusu. Za tyto tři sezony nic světoborného neukázali. Tým musí vědět nejlépe, zdali jezdci dokáží plně využít potenciálu auta. Bylo to s nimi jako na houpačce, jednou lepší Buemi, podruhé zase Alguersimi, žádný z nich se nedokázal takzvaně trhnout a strhnout na sebe světla reflektorů.

kimiseba  |  08. 01. 2012 22:53

A podle čeho se pozná potenciál auta? Jak určíš, že jezdili pod? Můžeš srovnávat jen s kolegou, nebo co oba najezdili, jejich nejlepší výsledky prostě. Budeme-li se držet teda těch kolegů a STR, tak tam to Jaime letos ukázal, že prostě je v něm více než v Buemim. Dojel na lepším umístění (2x sedmý, což se Buemimu nepovedlo ani jednou) ale holt je to auto ze středu. Nelze čekat, že když se jednou Vettelovi který je jinými považován za talenta, povedlo něco jo dobrého, že to udělá každý. Prostě v RB podle mého mají přílišná očekávaní. Vettela nechci nějak vyvyšovat, ale povedlo se jim objevit jezdce, který je dobrý a ukázal se jako hodně schopný, ale nemohou čekat, že takové lidi budou nacházet jak na běžicím páse. Což se mi zdá, že si myslí...

Superkossan  |  08. 01. 2012 23:29

Divákům u TV nezbude nic jiného než srovnávat výsledky obou jezdců, ale já mluvil o týmu. Tým má jistě k dispozici více informací než my, dokáží určit v čem pilot zaostává. Nevím jestli mají u RB příliš velká očekávaní. Pokud má Toro Rosso sloužit k testování mladých talentů, je logické, že se jich zbavili. 3 roky by měla být dostačující doba na rozhodnutí jestli pilot za to stojí nebo ne. V Toro Rosso je pilot jen na omezenou dobu a z týmu vedou dvě cesty, do RB nebo pryč.

renebadaluco  |  09. 01. 2012 00:10

Tento způsob vedení TorroRosso se mi rovněž příjde pozitivní,oba příležitost dostali,a proč neuvolnit místo dalším...Teď se musí vybrat sami co dál.Buemi dostal domnívám se dobře placený flek u RBR,a Jaime tím že odmítl u HRT,neudělal špatný krok...Však čas ukáže,jestli mu dá příležitost v budoucnu jiný tým...

Proč bych měl být vševěd nemožného? Sleduju i závody nižších formulí a názor, že jde o větší talenty není jen z mé hlavy, ale i tak hodnotí jezdce manažeři, majitelé týmů atd.


1 2 3 4