Aldo Costa opustil pozici technického ředitele Ferrari

V Maranellu zřejmě padla první hlava za neúspěšný začátek sezóny, své funkce technického ředitele Ferrari se vzdal Aldo Costa.
Aldo Costa opustil pozici technického ředitele Ferrari

"Ferrari oznamuje, že Aldo Costa dnes uvolnil svoji současnou roli technického ředitele, aby v rámci společnosti převzal nové zodpovědnosti," uvedl tým.

"Zároveň došlo k restrukturalizaci technických aktivit ve třech oblastech. Ředitelem pro šasi je Pat Fry, výroba je v rukou Corrada Lanzoneho, zatímco motory a elektronika nadále patří pod Lucu Marmoriniho. Všichni tři se zodpovídají přímo šéfovi týmu Stefanu Domenicalimu."

Poslední větší reorganizaci provedlo Ferrari loni, kvůli strategické chybě v Abú Zabí musel roli závodního šéfinženýra opustit Chris Dyer.

Další článek: Button: Na Red Bull v kvalifikacích ještě chvíli stačit nebudeme

18:31 | Vůz Alfy Romeo z roku 2018 se přesouvá. Nyní je k vidění v Brně u čerpací stanice Benzina Bystrcká 1276/36b. Bude tam do 23. září. Pak zamíří do Ostravy.
18:30 | Potvrzeno... Turecko už není na britském červeném seznamu. Závod v Istanbulu se tak může konat...
9:27 | Narozeniny dnes slaví Esteban Ocon (25) a také Damon Hill (61)
16. září | Kvjat v Magny-Cours testoval s Alpine pneumatiky pro příští rok (do mokra a přechodných podmínek). Včera odjel 91 kol, dnes byl test zrušen pro technické problémy.