Aktualizováno: Caterham se balí do Abú Dhabí

Caterham se připravuje na cestu do emirátů, aby se zúčastnil posledního závodu. Zda se ale zelené monoposty na trati skutečně objeví, není zatím jisté.
Aktualizováno: Caterham se balí do Abú Dhabí

Caterham dnes večer ukončí veřejnou sbírku. Ve 14:30 bylo vybráno necelých 80% z 2,35 milionů liber. Podobné sbírky se ale často vyznačují mohutným finišem, takže uvidíme.

Podle správce Caterhamu by ale tým mohl zamířit do Abú Dhabí i v případě, že peníze od lidí nevybere.

Aktulizace

Caterham odpoledne prohlásil, že se posledního závodu zúčastní.

 

„Jsem si na 90 procent jistý, že pojedeme,“ řekl Finbarr O'Connell pro Reuters. Podle O'Connella mají o tým zájem asi tři zájemci. „Jsou to lidé s kontakty na formuli 1 a mají vážný zájem. Pokud někdo z nich koupí (tým), svět řekne, že to dává smysl.“

Pokud už Caterham do Abú Dhabí skutečně přijede, není zatím vůbec jasné, kdo by za něj nastoupil. Spekuluje se o britské závodnici Alici Powellové, které by mohli sponzoři a dědeček zaplatit minimálně účast v tréninku. Co je ovšem již stoprocentní, za Caterham nenastoupí Marcus Ericsson, který ukončil s týmem veškerou spolupráci. Příští rok ho uvidíme za volantem Sauberu.

Caterham by mohl v Abú Dhabí nasadit ženu, zaplatí ji to dědeček

Caterham by mohl v Abú Dhabí nasadit ženu, zaplatí ji to dědeček

Další článek: Ecclestone: Mladí fanoušci mě nezajímají

15:58 | Problém na motoru, který potkal Vettela během testů, podle Ferrari nebyl vážný. V Maranellu zjistili, že šlo o problém s mazacím systémem.
22. února | Zandvoort před pěti dny. Za pár dní má být hotovo... odkaz
22. února | Podle Lea Turriniho Binotto a Ferrari neblafují. Aerodynamický balíček SF1000 nefunguje. Stále trpí problémy z loňského roku, nedotáčivostí a horším výkonem. Na příští týden chystá tým změny.
22. února | Niki Lauda by dnes oslavil 71. narozeniny.

Předsezónní testy

První
19. února Hamilton (1:16.976)
20. února Räikkönen (1:17.091)
21. února Bottas (1:15.732)
Druhé
26. února 09.00–18.00
27. února 09.00–18.00
28. února 09.00–18.00