Adam Parr končí v roli ředitele Williamsu

Z týmu Williams přišla překvapivá zpráva, na konci března ho opustí současný ředitel Adam Parr a nahradí ho Nick Rose.
Adam Parr končí v roli ředitele Williamsu

Frank Williams nedávno prohlásil, že v Parrovi vidí svého nástupce, ale to už neplatí. Parr končí a nikdo nevysvětil, proč.

"Adama jsem požádal, aby k Williamsu přišel v roce 2006, aby mi pomohl s vedením týmu," připomněl Williams. "Za těch pět let překročily Adamovy úspěchy má očekávání a musím mu za jeho služby poděkovat. Především hrál klíčovou roli v technických změnách, které jsme provedli loni a které se začínají projevovat v lepší konkurenceschopnosti týmu v této sezóně, a v úspěšném vstupu naší společnosti na burzu."

"Adam od nás odchází v dobrém, aby dosáhl lepší rovnováhy ve svém životě. Přeji mu a jeho rodině hodně úspěchů. Zanechal nás v dobré formě a já věřím představenstvu a managementu týmu Williams, že nás dál povedou ke slibné budoucnosti."

Ani Parr neprozradil okolnosti svého odchodu. "Jsem velmi vděčný Frankovi, že mi dal příležitost pracovat v posledních pěti letech u Williamsu. Bylo to náročné i příjemné období. Williams je unikátní tým s více než 500 nadšenými a talentovanými lidmi, také má spoustu skvělých partnerů ve formuli 1 i mimo ni. Williams je teď připraven jít vpřed a všem v Grove přeji, aby se jim dařilo."

Další článek: Angažování Péreze u Ferrari by se mělo zvážit, říká Whitmarsh

20:34 | BBC: Hamiltona by měl nahradit Russell. Je to preferovaná volba. Tým spekulace nekomentuje.
15:58 | Stoffel Vandoorne dostal dnes v 7 ráno zprávu, že je Hamilton pozitivní a bude to za hodinu oznámeno. Míří do Bahrajnu, ale zatím neví, zda pojede. Vandoorne měl letět do Bahrajnu po testech formule E ve Valencii tak jako tak...
12:31 | Steiner také uvedl, že by se Romain Grosjean rád zúčastnil Grand Prix Abú Dhabí.
12:28 | Romain Grosjean zůstane další noc v nemocnici kvůli léčbě popálenin rukou.

GP Sachíru

Pátek 4. prosince 2020
1. trénink 14.30–16.00
2. trénink 18.30–20.00
Sobota 5. prosince 2020
3. trénink 15.00–16.00
Kvalifikace 18.00–19.00
Neděle 6. prosince 2020
Závod 18.10