Adam Parr končí v roli ředitele Williamsu

Z týmu Williams přišla překvapivá zpráva, na konci března ho opustí současný ředitel Adam Parr a nahradí ho Nick Rose.
Adam Parr končí v roli ředitele Williamsu

Frank Williams nedávno prohlásil, že v Parrovi vidí svého nástupce, ale to už neplatí. Parr končí a nikdo nevysvětil, proč.

"Adama jsem požádal, aby k Williamsu přišel v roce 2006, aby mi pomohl s vedením týmu," připomněl Williams. "Za těch pět let překročily Adamovy úspěchy má očekávání a musím mu za jeho služby poděkovat. Především hrál klíčovou roli v technických změnách, které jsme provedli loni a které se začínají projevovat v lepší konkurenceschopnosti týmu v této sezóně, a v úspěšném vstupu naší společnosti na burzu."

"Adam od nás odchází v dobrém, aby dosáhl lepší rovnováhy ve svém životě. Přeji mu a jeho rodině hodně úspěchů. Zanechal nás v dobré formě a já věřím představenstvu a managementu týmu Williams, že nás dál povedou ke slibné budoucnosti."

Ani Parr neprozradil okolnosti svého odchodu. "Jsem velmi vděčný Frankovi, že mi dal příležitost pracovat v posledních pěti letech u Williamsu. Bylo to náročné i příjemné období. Williams je unikátní tým s více než 500 nadšenými a talentovanými lidmi, také má spoustu skvělých partnerů ve formuli 1 i mimo ni. Williams je teď připraven jít vpřed a všem v Grove přeji, aby se jim dařilo."

Další článek: Angažování Péreze u Ferrari by se mělo zvážit, říká Whitmarsh