89 nebo 29? Není v tom rozdíl, říká Ecclestone, budoucí čtyřnásobný otec

Bývalý boss formule 1 Bernie Ecclestone se v červenci dočká narození čtvrtého potomka. Britský byznysmen sice v říjnu oslaví kulaté devadesátiny, starý se však zjevně necítí.
89 nebo 29? Není v tom rozdíl, říká Ecclestone, budoucí čtyřnásobný otec

Dítě porodí Ecclestonovi jeho současná brazilská manželka Fabiana Flosi. Pár vstoupil do manželského svazku v roce 2012, tedy pět let před tím, než Ecclestone opustil post výkonného šéfa F1.

Manželský pár již zná pohlaví dítěte. Berniemu Ecclestonovi se v necelých devadesáti letech narodí první syn. „Ano, bude to v létě. Snad se brzy naučí hrát vrhcáby,“ řekl účastník dvou grand prix v sezóně 1958 pro švýcarský bulvární deník Blick.

Bernie Ecclestone se prý stane znovu otcem

Bernie Ecclestone se prý stane znovu otcem

Na narození chlapečka se pochopitelně těší i Ecclestonova čtyřiačtyřicetiletá manželka Fabiana, se kterou se podle všeho seznámil na jednom zasedání Světové rady motorsportu.

„Máme stejné přání jako všichni ostatní rodiče – aby si dítě narodilo zdravé. Snad se nikdy nebude chtít pouštět do něčeho spojeného s formulí 1,“ cituje Fabianu Flosi Daily Mail.

Pro Daily Mail se vyjádřil i sám Ecclestone, který podle vlastních slov nevidí rozdíl v tom, jestli má někdo dítě ve 29 nebo v 89 letech.

„Nevidím žádný rozdíl v tom, jestli vám je 29 nebo 89 let. Vždy řešíte ty stejné problémy. Je to v pohodě,“ věří Brit.

Ecclestone by zrušil celou letošní sezónu formule 1

Ecclestone by zrušil celou letošní sezónu formule 1

Ecclestonovi dala prvního potomka jeho první manželka Ivy Bamford, kterou si vzal v roce 1952. Páru se narodila dcera Debohar, které je dnes 65 let. Prvorozená dcera britského miliardáře se tak může těšit na sourozence mladšího o 64 let.

Další dvě dcery Tamara a Petra se Ecclestonovi narodily v letech 1984 a 1988. Jejich matkou je chorvatská modelka Slavica Radić. Pár měl svatbu v roce 1985 a k rozvodu došlo před 11 lety.

Foto: Getty Images / Mark Thompson

Další článek: Pokud bude sezóna kratší, Verstappen bude mít větší šanci, myslí si Rosberg