Sport1 HD a Sport2 HD odhaluje nové studio Formule 1

ezona 2015 Formule 1 je už za dveřmi a po několikaměsíční zimní pauze přichází exkluzivně od půlky března na sportovních stanicích Sport1 HD a Sport2 HD. Vysílání v HD kvalitě, dvojjazyčný komentář, on-site reportér a profesionální analýzy a nové moderní studio jsou jedny z mnoha benefitů, které sportovní stanice Sport1 HD a Sport2 HD divákovi F1 přinášejí.
 Sport1 HD a Sport2 HD odhaluje nové studio Formule 1

Právě studio vybudované speciálně pro závody Formule 1 bude jedním z hlavních lákadel pro nastávající sezonu. Studio samotné se může pochlubit velkými a moderními dekoracemi a obří rozlohou, která pojme více jak desetičlenný produkční tým včetně moderátorů. V pozadí studia je zabudováno 12 plazmových televizorů se speciální doprovodnou grafikou a vizualizací. V popředí najde divák maketu Formule 1 vyrobenou speciálně pro studio F1. 

Klepněte pro větší obrázek

Nově hodinový formát studia

Velkým lákadlem je hodinový formát nedělního studia před každou Velkou cenou, kterým diváky provede moderátor Tomáš Richtr spolu s odbornými analytiky Janem Charouzem a Štefanem Rosinou.

V prvním studiu bude shrnutí loňské sezony a výhled na sezonu nastávající a to včetně pohledu do zákulisí stájí a jezdců, představení okruhu v Melbourne a závodního kalendáře pro sezonu 2015. V druhé polovině se živě přihlásí on-site reportér Ondřej Voršilka přímo z dění Velké ceny v Melbourne a podělí se s diváky o zajímavosti a horké novinky přímo z centra dění. Diváci mohou díky Ondřejovi nasát atmosféru těsně před startem. Nedělní studio také vypíchne to nejzajímavější ze sobotní kvalifikace a naši analytici se podělí o jejich predikce a postřehy před samotným závodem.

Klepněte pro větší obrázek

„Musím uznat, že na mě studio udělalo velký dojem. Z celého teamu, který program formule 1 připravuje je cítit velký entusiasmus a to nás komentátory motivuje podat ten nejlepší výkon. Už se těším na diskuze a analýzy s Tomášem Richtrem, které budou nejen informativní, ale snad i zábavné,“ řekl Jan Charouz

Další článek: Giedo van der Garde zažaloval Sauber, chce závodní sedačku

18:05 | Aktualizace: Alonso se nezúčastní prezentace (otázek a odpovědí médiím) při prezentaci vozu Alpine kvůli cestovním omezením.
17:44 | Na Eurosportu 2 začíná první letošní závod formule E.
17:07 | Fernando Alonso se nezúčastní prezentace Alpine a navazujících rozhovorů. Alpine píše o hygienických důvodech. Není zřejmé, zda jde o cestovní restrikce nebo to souvisí s jeho nedávnou nehodou.
11:50 | Pirelli bude sponzorem závodu v Imole. Celý název závodu tak bude: Formula 1 Pirelli Gran Premio del Made in Italy e dell’Emilia Romagna