Americká IndyCar uspořádla v sobotu virtuální závod, kterého se zúčastnilo 33 jezdců.  Foto: Getty Images / Chris Graythen

Na rozdíl od virtuálních závodů F1, kterých se účastní jen hrstka jezdců F1, v tomto případě byla účast jezdců IndyCar skutečně bohatá.  Foto: Getty Images / Chris Graythen

Závod ale nakonec vyhrál Lando Norris z F1, který získal i pole position. Foto: Getty Images / Chris Graythen

Na druhém místě dojel Patricio O´Ward, který bude v letošní sezóně IndyCar jezdit právě za McLaren. Foto: Getty Images / Chris Graythen

Norris sice vyhrál i pole position a startoval z prvního místa, ale rozhodně to nebylo vítězství stylem start–cíl. Po zastávce v boxech se propadl na šesté místo. Foto: Getty Images / Chris Graythen

Poté se Norris roztočil v poslední zatáčce a musel se probojovat zpět do čela.  Foto: Getty Images / Chris Graythen

Pátý závod IndyCar Challenge proběhl na Okruhu Amerik v texaském Austinu, který hostí i Velkou cenu USA formule 1. Foto: Getty Images / Chris Graythen

Kromě Norrise jsme viděli v závodě i řadu bývalých jezdců F1, kteří dnes jezdí v IndyCar. Na fotografii Felipe Nasr. Foto: Getty Images / Chris Graythen

Nechyběl ani Marcus Ericsson Foto: Getty Images / Chris Graythen

Vítěz Indy 500 Alex Rossi Foto: Getty Images / Chris Graythen

Všimněte si, že IndyCar používá už také ochranu hlavy jezdce. Je to novinka, která nechybí ani ve virtuálním světě. Foto: Getty Images / Chris Graythen

Max Chilton Foto: Getty Images / Chris Graythen

V závodě jsme mohli vidět také Roberta Wickense, který měl v roce 2018 velmi vážnou nehodu v Poconu, ze které se stále zotavuje. Foto: Getty Images / Chris Graythen

25
Fotogalerie

Nová doba: Podívejte se na fotogalerii z virtuálního závodu na Okruhu Amerik, který vyhrál Norris

Výběr fotografií z virtuálního závodu IndyCar na Okruhu Amerik, který vyhrál Lando Norris.