Další články

Hamiltona Rosbergovy názory nezajímají

Nico Rosberg toho hodně namluví. Kromě klasických rozhovorů vytváří velké množství vlastního audiovizuálního obsahu. Nejednou už přišel na paškál i jeho týmový kolega, se kterým neměl během společného působení u Mercedesu nejlepší vztahy.

6.  8.  2019
Ferrari chystá na září hned dvě novinky, koncem roku představí třetí

Předjetí bylo už jen symbolické. Red Bull prohrál závod o pár kol dříve

Max Verstappen vedl 59 ze 70 kol Velké ceny Maďarska. Nakonec ale vyhrál Lewis Hamilton.

5.  8.  2019
Bottas versus Leclerc: Kdo koho vlastně trefil?

V úvodu závodu došlo ke kontaktu mezi Leclercem a Bottasem. Fin si při něm poškodil přední křídlo. Do boxů zamířil až na konci pátého kola a samozřejmě to ovlivnilo jeho závod. Sportovní komisaři nikoho nepotrestali.

Alonso na Twitteru chválil Hamiltona a Verstappena. Asi se nudí, řekl Vettel | Zdroj:  Getty Images / Will Taylor-Medhurst

Alonso na Twitteru chválil Hamiltona a Verstappena. Asi se nudí, řekl Vettel

Fernando Alonso napsal po závodě tweet, ve kterém ocenil výkon Hamiltona a Verstappena. Dostal se tím dokonce na oficiální tiskovou konferenci.

MotoGP Brno 2019: Galerie nejhezčích fotek ze všech nedělních závodů

Renault
Hülkenberga zlobil motor. Nefunguje ale ani samotné auto

Renault zažil další neúspěšný víkend. Z Maďarska odjel bez bodů. Hülkenberg skončil 12., Ricciardo 14.

Mercedes
Dokážeš to, vzkázal Mercedes do vysílačky Hamiltonovi | Zdroj:  Getty Images / Charles Coates

Dokážeš to, vzkázal Mercedes do vysílačky Hamiltonovi

Šéf Mercedesu Toto Wolff přiznal, že si tým nebyl jistý zvolenou strategií, která nakonec Lewisi Hamiltonovi přinesla vítězství ve Velké ceně Maďarska formule 1.

Ferrari
Nedostatek přítlaku nás trestá více v závodě než v kvalifikaci, říká Binotto

Ferrari sice v Maďarsku masivně ztrácelo, ale na rozdíl od Mercedesu a Red Bullu, dojeli vysoko oba jezdci italské stáje. Všechny tři velké týmy odjely z Maďarska zhruba se stejným počtem bodů.

GP Maďarska 2019: nejrychlejší kola a strategie  | Zdroj:  Getty Images / Mark Thompson

GP Maďarska 2019: nejrychlejší kola a strategie

Nejrychlejší kolo zajel v Maďarsku Max Verstappen, který krátce před cílem přezul na nové pneumatiky.

4.  8.  2019
McLaren
Sainz Jr. zopakoval páté místo, tentokrát z něj má větší radost

Carlos Sainz Jr. pátým místem ve Velké ceně Maďarska zopakoval svůj výsledek z minulého víkendu ze závodu v Německu a vyrovnal tím svůj nejlepší výsledek v letošní sezóně formule 1, z dnešní páté příčky ale má větší radost.

Fotografie
Fotogalerie: Grand Prix Maďarska 2019 | Zdroj:  Getty Images / Dan Mullan

Fotogalerie: Grand Prix Maďarska 2019

Výběr fotografií z Velké ceny Maďarska 2019, kterou po souboji s Verstappenem vyhrál Lewis Hamilton.

Mercedes riskl druhou zastávku. Hamilton v závěru předjel Verstappena a vyhrál GP Maďarska 2019

Velkou cenu Maďarska vyhrál Lewis Hamilton, který v závěru závodu předjel Maxe Verstappena. Třetí dojel Vettel, který podobně předjel Leclerca.

Ferrari
Ferrari v Maďarsku na vítěze ztratilo více než minutu

Ferrari ve Velké ceně Maďarska formule 1 obsadilo třetí a čtvrté místo. Sebastian Vettel a Charles Leclerc ale dojeli do cíle s více než minutovou ztrátou na vítězného Lewise Hamiltona.

Red Bull Racing
Verstappen i přes druhé místo hodnotí víkend pozitivně

V sobotu Max Verstappen získal svou první pole position ve formuli 1. V osmé vítězství v kariéře jej ale ve Velké ceně Maďarska přetavit nedokázal, když Lewis Hamilton a Mercedes dnes porazili své soupeře lepší strategií.

Horner: Neměli jsme šanci odpovědět na zastávku Mercedesu

Red Bull se nedokázal bránit strategii Mercedesu, která přinesla Lewisi Hamiltonovi vítězství ve Velké ceně Maďarska vozů formule 1, přiznal šéf Red Bullu Christian Horner.

Mercedes
Hamilton pochyboval o své strategii. Ukázala se jako vítězná

Lewis Hamilton vyzdvihl strategii Mercedesu, která mu přinesla vítězství ve Velké ceně Maďarska a díky které navýšil svůj náskok na čele průběžného pořadí mistrovství světa vozů formule 1.

Jezdcem dne se v GP Maďarska 2019 stal Verstappen

Fanoušci vybrali Maxe Verstappena za jezdce dne GP Maďarska 2019.

Mick Schumacher získal ve formuli 2 první vítězství

Mick Schumacher získal první vítězství a první stupně vítězů ve formuli 2.

Fotografie
Fotogalerie: GP Maďarska od železné opony po dnešek

GP Maďarska byla v roce 1986 hodně symbolická, neboť se královna motorsportu dostala za železnou oponu. Od té doby přinesly závody nedaleko Budapešti spoustu nezapomenutelných okamžiků a to třeba i první vítězství v F1 pro Alonsa nebo Buttona.

30.  7.  2019
Mercedes
Wolff potvrdil, že Mercedes vybírá mezi Bottasem a Oconem

Mercedes by se měl někdy během léta rozhodnout, zda příští rok bude vedle Lewise Hamiltona jezdit Esteban Ocon, nebo zůstane Valtteri Bottas.

Pohonné jednotky
Formule 1 se připravuje na 22 závodů za rok | Zdroj:  Activepictures / Jiří Křenek

Formule 1 se připravuje na 22 závodů za rok

Šéfové formule 1 už schválili navýšení počtu závodů za rok na 22. Nyní se budou řešit důsledky.

Williams
Jako kdybych získal pole position, říká Russell po kvalifikaci

Williams letos startoval lepším případě z předposlední řady. V Maďarsku byl George Russel jen pár setin od postupu do Q2.

Nebylo to moc ohleduplné, říká Pérez o chování Ricciarda

Daniel Ricciardo a Sergio Pérez se nedostali do druhé části kvalifikace. Oba svedli v závěru kola menší souboj.

3.  8.  2019
1234567...23...
14. srpna | Třicet jedna let od úmrtí Enza Ferrariho: Životní příběh a odkaz nerudného génia z Maranella | odkaz odkaz prostřednictvím @infocz_web
12. srpna | Týmy formule 1 musí během léta na dva týdny uzavřít továrny. Většina týmů si zřejmě vybírá přestávku ode dneška.